Kollégiumi számháború képekben
Nick Vujicic előadása Szegeden
Nick Vujicic, kezek és lábak nélkül élő ausztrál motivációs tréner, prédikátor "Higgy, remélj, szeress" című előadásán voltunk szept. 12.-én 50 diákunkkal az újszegedi Sportcsarnokban. A teltházas programot a "Nem adom fel" alapítvány szervezte, és a felvezető műsorban az ő látás- és egyéb sérülésekkel élő tagokból álló zenekaruk énekelt. A megnyitót az alapítvány nagyon jó humorú, kerekesszékes elnöke, Papp Szabolcs kezdte, majd Soltész Miklós államtitkár úr folytatta nem politikusként, hanem magánemberként tanúságot téve: elmesélte saját gyermekei történetét, és arra biztatta a fiatalokat, hogy higgyenek a csodákban. Nick Vujicic előadása a csodáról magáról szólt: arról, hogy mit vihetünk végbe, mit vihet általunk végbe Isten, ha van bennünk hit, bizalom, kitartás, szeretet és egy kis bátorság. Bátorság kiállni magunkért, egymásért, az álmainkért. Reméljük, tegnap hallottak sokáig kitartanak majd bennünk a hétköznapokban, és tudunk belőlük meríteni, ha elborítanak minket életünk nehézségei.
A fotókat köszönjük Kövér Anna 11.A osztályos diákunknak.